Pioneers in the industry, we offer icon brown granite, aurora brown granite, orion brown granite, orissa brown granites, mary wood brown granite and sand brown granite from India.
Get Latest Price
| Thickness | 20 mm |
| Color | Brown |
| Usage/Application | Flooring |
| Surface Finish | Polished |
| Size | 10 ft x 3 ft |
| Shape | Rectangular |
Minimum order quantity: 5 Piece
Get Latest Price
| Thickness | 20 mm |
| Color | Brown |
| Usage/Application | Flooring |
| Surface Finish | Polished |
| Size | 10 ft x 3 ft |
| Shape | Rectangular |
Minimum order quantity: 5 Piece
Get Latest Price
| Thickness | 20 mm |
| Color | Black |
| Usage/Application | Flooring |
| Surface Finish | Polished |
| Size | 10 ft x 3 ft |
| Shape | Rectangular |
Minimum order quantity: 5 Piece
Get Latest Price
| Thickness | 20 mm |
| Color | Black |
| Usage/Application | Flooring |
| Surface Finish | Polished |
| Size | 10 ft x 3 ft |
| Shape | Square |
Minimum order quantity: 5 Piece
Get Latest Price
| Thickness | 20 mm |
| Color | Gold |
| Usage/Application | Flooring |
| Surface Finish | Polished |
| Shape | Rectangular |
Minimum order quantity: 5 Piece
Get Latest Price
| Thickness | 20 mm |
| Color | Gold |
| Usage/Application | Flooring |
| Surface Finish | Polished |
| Shape | Rectangular |
Minimum order quantity: 5 Piece
Get Latest Price
| Thickness | 20 mm |
| Color | Brown |
| Usage/Application | Flooring |
| Surface Finish | Polished |
| Shape | Rectangular |
Minimum order quantity: 5 Piece
Get Latest Price
| Thickness | 20 mm |
| Color | Black |
| Usage/Application | Flooring |
| Surface Finish | Polished |
| Shape | Rectangular |
Minimum order quantity: 5 Piece
Get Latest Price
| Thickness | 20 mm |
| Color | Brown |
| Usage/Application | Flooring |
| Surface Finish | Polished |
| Size | 10 ft x 3 ft |
Minimum order quantity: 5 Piece
Get Latest Price
| Surface Finish | Polished |
| Thickness | 20 mm |
| Color | Black |
| Usage/Application | Flooring |
| Form | Slab |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 5 Piece
Get Latest Price
| Form | Slab |
| Thickness | 20 mm |
| Surface Finish | Polished |
| Country of Origin | Made in India |
| Material | Granite |
Minimum order quantity: 5 Piece
Get Latest Price
| Type | Block |
| Thickness | 20 mm |
| Color | Desert Brown |
| Usage/Application | Flooring |
| Surface Finish | Polished |
| Size | 12x12 Inch |
Minimum order quantity: 5 Piece
Get Latest Price
| Thickness | 20 mm |
| Color | Black |
| Usage/Application | Flooring |
| Surface Finish | Polished |
| Stone Form | Block |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 5 Piece
Saif Khan (CEO)
Alfa Stone
202, 2 Floor, Momin Apartment, Bandivali Hill Road, Jogeshwari
Jogeshwari West, Mumbai - 400102, Maharashtra, India