Leading Manufacturer of cosmus quartz and marble, vanilla quarts and marble, minta composite marble, gardenia composite marble and ginger tan marble from Mumbai.
Get Latest Price
| Thickness | 20 mm |
| Color | White |
| Usage/Application | Flooring |
| Surface Finish | Polished |
| Form | Block |
| Country of Origin | Made in India |
Get Latest Price
| Thickness | 20 mm |
| Color | White |
| Usage/Application | Flooring |
| Surface Finish | Polished |
| Form | Block |
| Country of Origin | Made in India |
Get Latest Price
| Thickness | 20 mm |
| Color | White |
| Surface Finish | Polished |
| Form | Tile |
| Marble Type | Indian Marble |
| Surface Finishing | Polished |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 5 Piece
Get Latest Price
| Color | White |
| Thickness | 20 mm |
| Surface Finish | Polished |
| Usage/Application | Flooring |
| Marble Type | Indian Marble |
| Form | Slab |
Minimum order quantity: 5 Piece
Get Latest Price
| Thickness | 20 mm |
| Color | Z Brown |
| Usage/Application | Flooring |
| Surface Finish | Polished |
| Country of Origin | Made in India |
Saif Khan (CEO)
Alfa Stone
202, 2 Floor, Momin Apartment, Bandivali Hill Road, Jogeshwari
Jogeshwari West, Mumbai - 400102, Maharashtra, India